سلام برای دیدن تمام مطالب روی آرشیو کلیک کنید در ضمن برای باز شدن کامل وبلاگ صبر کنید

+ نوشته شده در  پنجشنبه 1389/11/07ساعت   توسط یونس | 
+ نوشته شده در  پنجشنبه 1389/10/16ساعت   توسط یونس | 
ماجرای جالب زوج های سینمای ایران

ماجرای جالب زوج های سینمای ایران

+ نوشته شده در  دوشنبه 1389/10/13ساعت   توسط یونس | 
www.pix2pix.org
+ نوشته شده در  دوشنبه 1389/10/06ساعت   توسط یونس | 
www.pix2pix.org

www.pix2pix.org
+ نوشته شده در  دوشنبه 1389/10/06ساعت   توسط یونس | 
www.pix2pix.org
+ نوشته شده در  دوشنبه 1389/10/06ساعت   توسط یونس | 

www.pix2pix.org
+ نوشته شده در  دوشنبه 1389/10/06ساعت   توسط یونس | 
در سال‌هاي اخير نسل جديدي از بازيگران سينما به دنياي هنر معرفي شدند كه هر كدامشان در اثرهايي كه بازي مي‌كنند، توانستند بييننده را جذب خود كنند. ويژگي اين نسل جديد، جواني آنان است؛ جواناني كه توانستند
 استعدادهاي خود را تا حد معقولي به معرض نمايش بگذارند و نشان دادند كه نسل حال حاضر، قابل اطمينان در بازيگري و هنر سينما هستند و مي‌توانند پشتوانه خوبي براي هنر ايران باشند. نكته گفتني ديگر در مورد بازيگران جوان اين است كه اكثر آنان جوانان تحصيل‌كرده‌اي هستند و از طرفي در ديگر حيطه‌هاي هنر از جمله نقاشي، موسيقي و... دستي بر آتش دارند. يكي از اين بازيگران جوان، (الهام حميدي) است. جواني كه از هفت سالگي در تئاترهاي مدرسه شركت مي‌كرد، چرا كه در خانواده‌اي هنردوست به دنيا آمده است. پدرش در تئاتر فعاليت مي‌كرد و همين امر باعث شد كه وي از كودكي با هنر بازيگري آشنا شود. الهام حميدي چند سال پيش به جرگه متاهلين پيوست... او يك شبه ره صد ساله نرفت، بلكه پله‌هاي ترقي را يكي‌يكي طي كرد تا الهام حميدي شد. بيشتر مردم او را با (پروانه) سريال (مسافري از هند) مي‌شناسند. وي پيش از اين‌كه وارد دنياي بازيگري شود، به كلاس‌هاي بازيگري رفت، از طرفي نقاشي را بسيار دوست دارد و آثار زيبايي را خلق مي‌كند... از وي اين روزها، شاهد مجموعه (زير تيغ) هستيم... بازي در نقش دختر (پرويز پرستويي) و فاطمه معتمدآريا دو بازيگر گرانقدر سينماي ايران كه تاكنون در نقش‌هاي متفاوتي ظاهر شده‌اند. وي مي‌گويد (بازي در كنار اين بزرگان درس بزرگي براي من در بازيگري بود، از آنها آموخته‌هاي زيادي را كسب كردم و از تجربياتشان توانستم استفاده كنم.) حميدي چندي پيش در جشن خانه سينما، بهترين نقش مكمل را از آن خود كرد، تا توانايي‌هاي خود را به اثبات برساند. زماني كه با او به گفتگو نشستيم، سخت درگير بازي در مجموعه (حضرت يوسف(ع) بود و به تازگي بازي در فيلم (بچه‌هاي ابدي) به كارگرداني (پوران درخشنده) را به پايان رسانده، فيلمي كه در آن با شهاب حسيني، هادي مرزبان، پانته‌آ بهرام، فلور نظري و آهو خردمند همبازي بود. تاكنون از وي نقش‌هاي بسياري ديده‌ايم كه البته بيشتر در نقش دختران معصوم بازي كرده است. با الهام حميدي به گفتگو نشستيم، اگر مي‌خواهيد از او و همچنين مجموعه (زير تيغ) بيشتر بدانيد، تا پايان اين گفتگو با ما همراه باشيد.
 _ در كجا به دنيا آمديد و چند خواهر و برادريد؟
 حميدي: در هشتم آذرماه سال 1356در تهران به دنيا آمدم و دو برادر از خود كوچك‌تر دارم.
 _ سال 1385 تا به امروز براي شما چگونه
 گذشت؟
 حميدي: در سال 85 مشغول بازي در مجموعه (زير تيغ) بودم و پس از آن مشغول فيلم سينمايي پوران درخشنده، در حال حاضر هم در سريال حضرت يوسف(ع) مشغول به كار هستم. در مجموع سال خوبي براي من بود، سالي پربار كه باعث شد به تجربياتم اضافه شود.

بقیه در ادامه مطلب


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه 1389/10/03ساعت   توسط یونس | 
برای دیدن عکس ها به ادامه مطلب مراجعه کنیدبرای دیدن عکس ها به ادامه مطلب مراجعه کنید 

به ادامه مطلب برین!


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 1389/10/01ساعت   توسط یونس | 
بقیه ادامه مطلب

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه 1389/09/30ساعت   توسط یونس | 
پانته آ بهرام ( بازيگر سينما )

بقیه ادامه مطلب


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه 1389/09/30ساعت   توسط یونس | 

+ نوشته شده در  دوشنبه 1389/09/29ساعت   توسط یونس | 
http://download-persian.myblog.ir/Cat/16.aspx
+ نوشته شده در  یکشنبه 1389/09/28ساعت   توسط یونس | 
 - آناهیتا نعمتی

 

+ نوشته شده در  یکشنبه 1389/09/28ساعت   توسط یونس | 
http://www.nanjoon.com مریلا زارعی
+ نوشته شده در  شنبه 1389/09/27ساعت   توسط یونس | 
 

بقیه در ادامه مطلب


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه 1389/09/21ساعت   توسط یونس | 
پس از دو هفته وقفه براي تدوين
تصویربرداری «قهوه تلخ» از سر گرفته شد 

سينماي ما- مهران مدیری پس از وقفه‌ دو هفته‌ای تصویربرداری سریال «قهوه تلخ» را آغاز کرد. این وقفه به دلیل تدوین سریال بوده و در حال حاضر تصویربرداری قسمت‌های 50 سریال در حال انجام است.
ساخت این مجموعه با 34 بازیگر اصلی و گروهی شامل 200 نفر و با پیش‌تولید حدود پنج ماه برای طراحی و ساخت دکور و همچنین طراحی و دوخت لباس، از مهرماه سال 88 آغاز شده و حدود شش ماه دیگر ادامه خواهد داشت.
سریال «قهوه تلخ» از 23 شهریورماه و با برنامه هر هفته سه قسمت در یک بسته، از طریق فروشگاه‌های معتبر سراسر کشور عرضه می‌شود.
منبع : فارس

+ نوشته شده در  سه شنبه 1389/09/02ساعت   توسط یونس | 

اخبار کامل را در ادامه مطلب ببینید


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه 1389/09/01ساعت   توسط یونس | 

بقیه عکسا فردا

+ نوشته شده در  یکشنبه 1389/08/30ساعت   توسط یونس | 
  ۰نما ـ مهناز افشار، بازیگر مطرح سینما، پنج‌شنبه‌ی گذشته و در آستانه‌ی سال جدید با حضور در انجمن حمایت از کودکان کار، بخشی از دستمزد یکی از فیلم‌های خود را برای کمک به آموزش کودکان کار هدیه کرد.


به گزارش ۳۰نما، مهناز افشار که حضور ناگهانی‌اش در این انجمن ـ واقع در خیابان مولوی ـ موجی از شوق و شادی در میان کودکان تولید کرده بود، از کلاس‌های درس آنها بازدید کرد، ساعتی را پشت نیمکت‌های آنها نشست و شاخه‌ای گل و کارت‌ تبریکی به مناسبت سال نو به کودکان هدیه داد. او درباره‌ی انگیزه‌ی خود برای دید و بازدید نوروزی با کودکان کار گفت: «به هر حال هنرمندان هم مثل سایر گروه‌های جامعه و شاید حتی بیش از آنها مسئولیتی اجتماعی دارند که باید آن را جدی گرفته و در قبال آن حساس باشند. این روالی‌ست که در تمام دنیا وجود دارد و به نظر من هم هنرمندان باید این مسئولیت اجتماعی را جدی‌تر بگیرند و هم فعالان اجتماعی باید به نفع جامعه همکاری بیشتری با این گروه داشته باشند.»

افشار همچنین درباره‌ی ضرورت مقطعی نبودن این گونه اقدامات تاکید کرد: «از نظر من این تنها گام اول است.کودکان باهوش و استعدادی که در این انجمن دیدم، نیاز به حمایت بیشتر و مستمرتر دارند تا بتوانند با وجود این‌که متاسفانه مجبور به انجام کار و کسب درآمد هستند اما دست‌کم از پیشرفت تحصیلی هم بازنمانند و آینده‌ی بهتری برای خود بسازند.» این بازیگر سینما که کودکان کار با یادآوری دیالوگ‌های فیلم‌هایش سعی داشتند از خوشحالی او در جمع‌شان بگویند، از سایر همکاران خود دعوت کرد تا همه‌باهم به سوی جدی‌تر گرفتن مسئولیت اجتماعی حرفه خود پیش بروند.

انجمن حمایت از کودکان کار، نزدیک به ششصد کودک و نوجوان کار و گاه حتی خانواده‌های این کودکان را نیز تحت پوشش دارد و می‌کوشد تا وضعیت بهداشت، سلامتی و تحصیل کودکان کار را ساماندهی کند. این انجمن تنها با اتکا به کمک‌های مردمی اداره می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند کمک‌های خود را به شماره حساب ۹۵/۷۰ بانک سپه، شعبه مرکز، کد ۰۱ به نام انجمن حمایت از کودکان کار واریز کنند.

مرتبط:
برای دیدن عکس‌های این خبربه ادامه مطلب بروید.ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه 1389/08/30ساعت   توسط یونس | 

۳۰نما ـ لیلا اوتادی بازیگر سینما و تلویزیون ایران که بیشتر به خاطر بازی در فیلم بید مجنون مجید مجیدی دربین علاقه‌مندان سینما شناخته شده است به تازگی پیشنهادی برای بازی در یک فیلم انگلیسی دریافت کرده و قرار است در آن با جودلاو همبازی باشد.

لیلا اوتادی به تازگی پیشنهادی برای بازی در یک فیلم انگلیسی دریافت کرده است.

به‌گزارش 30نما پایگاه خبری جهان نوشت: لیلا اوتادی بازیگر سینما و تلویزیون ایران که بیشتر به خاطر بازی در فیلم بید مجنون مجید مجیدی دربین علاقه‌مندان سینما شناخته شده است به تازگی پیشنهادی برای بازی در یک فیلم انگلیسی دریافت کرده و قرار است در آن با جودلاو همبازی باشد.

علی‌رغم آنکه دست اندر کاران این فیلم انگلیسی با حضور او موافقت کرده‌اند اما خانم اوتادی عنوان کرده تا مجوز قانونی و کتبی از سوی مسئولان کشور برای حضور دراین فیلم داده نشود دراین فیلم حضور نخواهد یافت.

 لیلا اوتادی قرار است دراین فیلم در نقش زن اصلی فیلم بازی کند. در عین حال عنوان شده است که او در حال ادامه رایزنی‌های خود با مسئولان برای کسب اجازه حضور دراین فیلم است.

 گفتنی است چندی پیش نیز خبری درباره حضور امین حیایی در یک فیلم هالیوودی منتشر شد که پس از آن هیچگاه خبر جدی و رسمی‌تری از حضور این بازیگر سینمای ایران در این فیلم هالیوودی منتشر نشد.

 منبع:www.30nema.com

+ نوشته شده در  شنبه 1389/08/29ساعت   توسط یونس | 

۳۰نما ـ این گزارش به طور مفصل به تمامی حاشیه‌های برپایی نمایشگاه عکس توسط هدیه تهرانی می‌پردازد. از حضور اسفندیار رحیم‌مشایی در نمایشگاه تا وام 80 میلیونی دولت به تهرانی ....

 درادامه مطلب متن کامل خبر رابخوانید


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه 1389/08/29ساعت   توسط یونس | 

مهر ـ برنامه جهانی غذا بهرام رادان بازیگر سینمای ایران را به عنوان اولین سفیر ایرانی خود در مبارزه علیه گرسنگی انتخاب کرد.

برنامه جهانی غذا بهرام رادان بازیگر سینمای ایران را به عنوان اولین سفیر ایرانی خود در مبارزه علیه گرسنگی انتخاب کرد.


بهرام رادان دراین ارتباط گفت: من بسیار مفتخرم که بعنوان اولین سفیر ملی این نهاد در جمهوری اسلامی ایران برگزیده شده‌ام و مشتاق همکاری با برنامه جهانی غذا در راستای کمک به گرسنگان جهان هستم. من می‌خواهم سهمی در تلاش جهانی برای ساختن دنیائی عاری از گرسنگی داشته باشم.

بهرام رادان قراراست همکاری نزدیکی با برنامه جهانی غذا داشته باشد. این همکاری شامل بازدیدهای میدانی از پروژه برنامه جهانی غذا است که به بیش از 38000 پناهنده افغان و عراقی در مهمانشهرهای سراسر کشور کمک غذائی ارائه می‌دهد. درحدود 3000 دختر دانش آموز پناهنده و آموزگاران‌شان نیز از مشوق‌های تحصیلی بهره می‌برند. درحال حاضر برنامه جهانی غذا برای 22 میلیون کودک دانش آموز در 70 کشور دنیا که نیمی از آنها دختر هستند، وعده غذائی فراهم می‌کند.

بهرام رادان همچنین در زمینه ارتقای سطح آگاهی ایرانیان از گرسنگی در جهان و مسائل پناهندگان در کشور تلاش خواهد نمود. این فعالیت‌ها شامل حضور در رسانه‌های گروهی و برنامه‌های جذب منابع است که سطح آگاهی عموم را از برنامه جهانی غذا، فعالیت‌های آن و بحران‌های غذائی در سراسر جهان بالا می‌برند.

این بازیگر سینما به جمع افرادی چون کاکا و رونالدینیو، درو بریمور و سایر چهره‌هایی که از شهرت خود برای کمک به برنامه جهانی غذا در بالابردن آگاهی مردم در مبارزه علیه گرسنگی جهانی بهره می‌گیرند، می‌پیوندد.

رادان از ماه مه سال 2008 میلادی با برنامه جهانی غذا آشنا شده و تمایل خود را برای شرکت در پیام های اطلاع رسانی تصویری برنامه جهانی غذا که در نظر است در طی ماه‌های آتی تهیه شود ابراز داشته است.

برنامه جهانی غذا بزرگترین سازمان بشردوستانه در دنیا و در مبارزه علیه گرسنگی است. برنامه جهانی غذا قصد دارد در سال 2010 به 90 میلیون نفر در 73 کشور دنیا کمک‌های غذائی برساند.

منبع:www.30nema.com

+ نوشته شده در  شنبه 1389/08/29ساعت   توسط یونس | 

به منزل شهره سلطانی بازیگر موفق و خوب سینما و تلویزیون ایران می رویم تا ببینیم این بازیگر سینما علاوه بر هنر بازیگری در آشپزی هم هنری دارد یا نه.
وارد خانه شهره سلطانی می شویم,یک خانه شیک و و زیبا.وارد آشپزخانه او می شویم و می بینیم که چقدر به آشپزخانه خود رسیدگی کرده و چقدر وسایل تمیز هستند.
بیشتر دوست داری چه نوع غذاهایی بپزی؟
شهره سلطانی:خوب من بیشتر دوست دارم در غذاها تنوع باشه,باور کنید نمی تونم اسم غذاها را نام ببرم چون یک زمانی هست که به فکرم می رسه که مواد غذایی را با هم مخلوط کنم و یک غذای جدیدی درست کنم.
اینطور که معلوم هست داری ماکارونی درست می کنی؟ ادامه مطلب …»

+ نوشته شده در  پنجشنبه 1389/08/27ساعت   توسط یونس | 
+ نوشته شده در  پنجشنبه 1389/08/27ساعت   توسط یونس | 

 

برای دیدن همه ی عکس هابه ادامه مطلب بروید


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 1389/08/26ساعت   توسط یونس | 
 
صفحه نخست
پست الکترونیک
آرشیو وبلاگ
عناوین مطالب وبلاگ
درباره وبلاگ
برای دیدن بهتر وبلاگ ازexpelorerاستفاده نکنید

پیوندهای روزانه
عشق حتی روی بال پروانه ها هم هست
آرشیو پیوندهای روزانه
نوشته های پیشین
هفته چهارم مهر 1389
هفته سوم مهر 1389
هفته دوم مهر 1389
هفته سوم شهریور 1389
اسفند 1390
مرداد 1390
تیر 1390
خرداد 1390
اردیبهشت 1390
فروردین 1390
اسفند 1389
بهمن 1389
دی 1389
آذر 1389
آبان 1389
مهر 1389
آرشیو موضوعی
تصاویربازیگران ایرانی
فروشگاه
دانلود فیلم وانیمیشن
تازه های فن اوری
بازی و نرم افزار
اخرین اخبار از دنیای سینما
اهنگ جدید
کتاب
عکس متفرقه
اموزش
چیستان ومعما
رمزوسیووترینر بازی ها
نویسندگان
نیما
یونس
پیوندها
خاطرات سمیرا
اخبارومقالات فن اوری
اموزش هک
دلنوشته های مهتاب
عضويت در پاتوق دخترونه
alone boy
"قالب های بلاگفا و کدهای جاوا"
مثل هیچکس
عاشقانه ها
مطالب و عکس های داغ +18
نوشته های بدون نویسنده
شقایق دلسوخته
بیاتوهرچی بخوای
بیا دست تنهایی ام رابگیر
صدف
وبلاگ بروبچه های اتاق عمل
رفع کوتی
با تو تا ابدیت
golnaz
دختری از دیار تنهایی
دخترکماندو
آبادان فان مرکز تفریح و سرگرمی
Mobile24
جورواجور
دانلودجدیدترین موزیک+پخش انلاین
 

 RSS

POWERED BY
BLOGFA.COM